Сьогодні вся Україна об’єдналася навколо однієї мети – звільнити країну від російської агресії. Від малого до великого – усі роблять внесок у довгоочікувану перемогу над ворогом. У Донецькому державному університеті внутрішніх справ організовано плетіння маскувальних сіток для українських військових. Курсанти, викладачі, містяни, серед яких навіть діти, щодня збираються: ріжуть тканини, плетуть і щиро вірять у перемогу.
![](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/03/1-1.jpg)
– Для плетення сіток ми використовуємо натуральну тканину сірого, зеленого, чорного та коричневого кольору, – розповідає викладачка кафедри соціально-гуманітарних та загально-правових дисциплін Оксана Філіпенко, одна з організаторок волонтерського руху університету. – Уже передано до територіальної оборони 10 полотен 6 на 4 метри, сьогодні плануємо завершити ще два. Ми підтримуємо наших захисників, дякуємо їм за те, що виборюють перемогу, ризикуючи власним життям. Молимося за них!
![](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/03/3-1.jpg)
Містянка Валентина Докіль, яка постійно приходить до навчального закладу на допомогу, звертає увагу на те, як усі об’єдналися:
– Я пишаюся Збройними Силами України, нашими мужніми чоловіками, жінками – всім українським народом! Ми згуртувалися, за нами правда, тому ми переможемо!
![](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/03/obkladynka_novi_rozmiry1.jpg)
Курсант 209 навчального взводу Факультету №2 Максим Нижнік, який був передислокований з м.Маріуполя до м.Кривого Рогу, щодня допомагає зшивати сітки. Хлопець переживає за рідних та друзів, які лишилися та сьогодні перебувають під обстрілами:
– Я вірю, що скоро ми зможемо обійняти наших рідних, адже всі намагаємося зробити усе можливе для цього, бути корисними! Сьогодні ніхто не стоїть осторонь, наш народ могутній та сильний духом.
![](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/03/2-1.jpg)
![](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/03/4-1.jpg)
Працюємо, віримо, перемагаємо! Слава Україні!