Курсанти та студенти Донецького державного університету внутрішніх справ прийняли участь у п’ятиденному форумі «Школа громадської активної позиції та розвитку», який проходив у с. Мелекіне на узбережжі Азовського моря. Потужна програма, цікаві теми, активна робота в команді дає змогу молоді проявити себе як особистість та налагодити комунікацію між учбовими закладами Донеччини та Луганщини. Метою заходу є створення середовища, яке б сприяло підвищенню рівня поінформованості молоді про європейські цінності та стандарти, впроваджувало можливості для побудови сталого миру в Україні через залучення молоді для інтеграції і розвитку національної єдності , соціальної згуртованості і культурного діалогу.
![Фото 1 - «Школа громадської активної позиції та розвитку»](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/08/06-4.jpg)
Фото 1 – «Школа громадської активної позиції та розвитку»
![Фото 2 - с. Мелекіне на узбережжі Азовського моря](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/08/03-6.jpg)
Фото 2 – с. Мелекіне на узбережжі Азовського моря
Форум проводився за ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій в рамках співпраці з Програмою розвитку ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та злагодженій роботі з відділом соціально-гуманітарної роботи ДонДУВС.
![Фото 3 - Комунікація між учбовими закладами Донеччини та Луганщини](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/08/02-6.jpg)
Фото 3 – Комунікація між учбовими закладами Донеччини та Луганщини
![Фото 4 - Курсанти та студенти ДонДУВС на форумі](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/08/04-8.jpg)
Фото 4 – Курсанти та студенти ДонДУВС на форумі