Курсанти та курсантки 4-го курсу факультету №1 удосконалили навички надання першої психологічної допомоги різним категоріям громадян, які потрапили у складні життєві обставини.
![Курсанти працюють над завданнями станцій квесту - ДонДУВС](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/08/1.1-1.jpg)
Курсанти ДонДУВС працюють над завданнями станцій квесту
Здобувачі вищої освіти навчилися виконувати самодіагностику емоційних станів шляхом тестування себе за методикою «Синій птах» та «Не дай людині впасти».
![Дискусія над питаннями квесту -ДонДУВС](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/08/1.2.jpg)
Дискусія над питаннями квесту
Структура квесту складалася з 5-ти станцій: «Інформаційна», «Діагностична», «Станція визначення», «Перша психологічна допомога», «Позитивне мислення». На кожній станції курсанти виконували теоретичні та практичні завдання.
![Курсанти вчаться виконувати самодіагностику емоційних станів - ДонДУВС](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/08/1.3.jpg)
Курсанти вчаться виконувати самодіагностику емоційних станів
Таким чином, вони закріпили знання щодо кризових станів у діяльності поліцейського та формування стресостійкості.
![Учасники квесту - ДонДУВС](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2022/08/1.4.jpg)
Учасники квесту
Захід у ДонДУВС організували: доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Галина Мухіна, психолог відділення психологічного забезпечення ВКЗ Тетяна Іванченко та методист відділення планування навчально-методичного відділу Людмила Омельченко.