Команда Донецького державного університету внутрішніх справ стала переможницею Відкритого чемпіонату Головного управління Нацполіції в Донецькій області з практичної стрільби. Захід відбувся за ініціативою начальника Миколи Семенишина та підтримкою фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
![Фото 1 - Відкритий чемпіонат Головного управління Нацполіції в Донецькій області з практичної стрільби](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/02-5.jpg)
Фото 1 – Відкритий чемпіонат Головного управління Нацполіції в Донецькій області з практичної стрільби
![Фото 2 - Проректор ДонДУВС Денис Нестеров](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/04-2.jpg)
Фото 2 – Проректор ДонДУВС Денис Нестеров
![Фото 3 - Команда-переможців змагань з практичної стрільби](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/06-1.jpg)
Фото 3 – Команда-переможців змагань з практичної стрільби
Учасники змагань мали виконати три вправи високої складності зі швидкісної стрільби з пістолета, під час яких мали вразити всі мішені за обмежений час. Стрільці демонстрували вміння вести вогонь в екстремальних ситуаціях. Серед завдань була стрільба з перенесенням вогню, з перешкодами в напрямку цілі тощо.
11 команд віроломно змагалися за перемогу, серед них представники обласного главку та територіальних підрозділів поліції, спецпідрозділу КОРД та роти особливого призначення, Національної гвардії, а також ДонДУВС.
За результатами змагань перше місце посіла команда ДонДУВС, друге – команда КОРД, третє місце – КОРД (2).
![Фото 4 - За результатами змагань перше місце посіла команда ДонДУВС](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/05-1.jpg)
Фото 4 – За результатами змагань перше місце посіла команда ДонДУВС
![Фото 5 - Чемпіонат з практичної стрільби ГУ НП в Донецькій області](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/07-1.jpg)
Фото 5 – Чемпіонат з практичної стрільби ГУ НП в Донецькій області