7 вересня у м. Волноваха Донецький державний університет внутрішніх справ спільно з працівниками Головного управління Національної поліції в Донецькій області провели освітній фестиваль для школярів м. Волноваха. Але свято видалося таким масштабним, що його відвідали не тільки підлітки та їх батьки, а також більш доросле покоління та наймолодші. Всі вони хотіли познайомитися з поліцейськими, а також більше дізнатися про роботу сучасної поліції.
![Фото 1 - Фестиваль поліцейської освіти у м. Волноваха Донеччина](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/09/02-1.jpg)
Фото 1 – Фестиваль поліцейської освіти у м. Волноваха Донеччина
![Фото 2 - ДонДУВС запрошує на навчання](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/09/06-1.jpg)
Фото 2 – ДонДУВС запрошує на навчання
Участь у заході взяли працівники різних підрозділів: групи реагування патрульної поліції, криміналісти, кінологи, вибухотехніки, фахівці з управління персоналом та, а також курсанти нашого університету. Музичну атмосферу під час фестивалю створював оркестр поліції Донеччини й, як завжди, родзинкою заходу став виступ ансамблю барабанщиць ДонДУВС.
Майбутні абітурієнти та їх батьки поспілкувалися з представниками університету та вже діючими поліцейськими про їх службу, отримали інформаційні буклети про вступ, а бажаючі заповнили анкети.
Присутні отримали багато нової та корисної інформації, а деякі вже сьогодні виявили бажання поповнити лави майбутніх правоохоронців й можливо серед них є майбутні полковники та генерали Національної поліції.
![Фото 3 - Діти Донеччини знайомляться з професією поліцейського](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/09/04-1.jpg)
Фото 3 – Діти Донеччини знайомляться з професією поліцейського
![Фото 4 - Ансамбль барабанщиць ДонДУВС у м. Волноваха](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/09/05-1.jpg)
Фото 4 – Ансамбль барабанщиць ДонДУВС у м. Волноваха