Донецьким державним університетом внутрішніх справ в рамках меморандуму з Департаментом кіберполіції проведено коворкінг «Забезпечення кібербезпеки та розслідування кіберзлочинів» для курсантів та курсанток з нагоди дня Кіберполіції!
![Фото 1 - Курсанти та курсантки отримали солодкі подарунки за участь у коворкінгі з нагоди дня Кіберполіції](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/02-8.jpg)
Фото 1 – Курсанти та курсантки отримали солодкі подарунки за участь у коворкінгі з нагоди дня Кіберполіції
Захід організували співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Донецькій області ДКП НП України та кафедрою оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1.
Очолили проведення коворкінгу проректор ДонДУВС Олександр Куракін та начальник відділу кіберполіції – майор поліції Павло Ціон. В ролі модератора виступила завідувачка кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки Ольга Ковальова.
![Фото 2 - Представники ДонДУВС з представниками Департаменту кіберполіції](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/03-5.jpg)
Фото 2 – Представники ДонДУВС з представниками Департаменту кіберполіції
До обговорення здобувачам та здобувачкам були запропоновані теми: «Безпечний інтернет: проблеми та перспективи розвитку», «Медіаграмотність населення: забезпечення та перспективи розвитку» та «Боротьба з кіберзлочинністю: проблеми та перспективи».
Курсанти та курсантки, працюючи в групах, розробили презентації за вищевказаними темами та успішно захистили свої проєкти. За результатами голосування журі, до якого входили: заступник декана факультету №1 ДонДУВС, підпоковник поліції Микола Тишлек та старший інспектор з особливих доручень відділу протидії кіберзлочинам в Донецькій області ДКП НП України капітан поліції Валерія Черновол, було визначено переможців.
Усі курсанти-учасники отримали сертифікати про участь у заході та солодкі подарунки!
![Фото 3 - Курсантка ДонДУВС отримує сертифікат від Департаменту кіберполіції](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/04-3.jpg)
Фото 3 – Курсантка ДонДУВС отримує сертифікат від Департаменту кіберполіції
![Фото 4- Кворкінг з нагоди Дня кіберполіції у ДонДУВС](https://dnuvs.ukr.education/wp-content/uploads/2021/07/05-2.jpg)
Фото 4- Кворкінг з нагоди Дня кіберполіції у ДонДУВС